Satış ve Danışma Hattı: 0 (216) 353 20 75
Türkçe İngilizce Almanca

HakkımızdaANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Hakkımızda;

Pusula Takip alanında profesyonel ekibi ile beraber günlük yaşamımızda birçok insana bireysel ve kurumsal anlamda çözüm önerileri sunuyor olan ve bire bir uygulamalar ile beraber kısa bir zaman dilimi içinde siz değerli müşterilerini hedefe ulaştırabilir bir yapıya getiriyor olan alt yapıyı barındırmaktadır.

Bu noktada günümüzde birçok insanın Pusula Takip firmasını tercih ediyor olmasının etken sebepleri arasında karşılıklı sözleşmeler dahilinde her iki tarafında yasal sorumluluklarının bilinci ile beraber hareket etmesi sağlanıyor olduğu gibi bu sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesi gözlenmektedir.

İnsanların genel olarak aradıklarını rahat bir şekilde sonuca ulaştırmak istediğini göz önünde bulunduracak olursak bu sürece hakim bir şekilde çalışmalar yürütüyor olan Pusula Takip ofisinde çalışmakta olan teknik ekip ve ofis dışında yer alan freelancer diye nitelendirilmekte olan ekibin bir araya getirilmesi ile beraber büyük bir etken madde karşımıza çıkmaktadır.

Bu sürecin seri bir şekilde varlığını sürdürüyor olmasının yanı sıra alanında uzman kişiler tarafından verilmekte olan hizmetler günlük yaşamımızı çok daha kolaylaştırıcı bir alt yapıya sahip olmaktadır. Temel amaçları arasında insanlara daima profesyonel bir şekilde hizmet kalitesi sunmayı idealleri arasında bulunduruyor olan firmamız, şüphesiz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına sizlere daima en uygun koşullar altında hizmet sunmaktadır.

Kurumsal anlamda 200 yılından günümüze dek çalışmalarını yürütüyor olan firmamız genelinde ağırlıklı olarak web geliştirme ve yazılım çalışmaları yürütülmektedir. Aynı zamanda bir web sitesine sahip olduktan sonra gerekli kitlelere ulaşabilmeniz için uygulanacak teknik adımların takibinin sağlanması ve bire bir oranda etkili bir çalışma süreci içinde bulunuyor olduğumuzu ön plana çıkaracak olursak referanslarımızın bizim firmamızı ne kadar ön plana çıkarıyor olduğunu sizlerde rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Biz alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeler ile beraber daima uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Hizmet anlayışımızda müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap verebilmek ve bu sürecin çok etkili bir boyutta varlığını sürdürmesini sağlayabilmek adına başarılı bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

Sunuyor olduğumuz hizmetlerimiz için müşterilerimizden gelecek olan taleplere en iyi düzeyde karşılık verebilmek adına iyi bir şekilde dinliyor, örnek çalışmalarımızı sunuyor ve istenmekte olan proje ile ilgili gerekli alt yapıyı oluşturabilecek temel kavramları ön plana çıkararak sizlere önemli ölçüde kalite ve profesyonellik sunuyoruz. Böylelikle insanların rahat etmesini sağlıyor ve yaptığımız iş ile ilgili olarak herhangi bir ekstrem duruma yer vermeden söz verilen tarihler esnasında gerekli teslimatların sağlanması için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kalite ve güven daima ön planda tutuluyor ve böylelikle müşterilerimize daima verimli bir çalışma düzeni sağlıyoruz. Bize ulaşmak isterseniz doğrudan web sitemiz içeriğinde yer alan telefon numaralarımız ile mesai saatleri içinde arayabileceğiniz gibi aynı zamanda da dilerseniz şirketimize doğrudan adresimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şekilde istek öneri görüş ve değerlendirmeler ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin görüşlerine değer veriyor ve gerekli düzenlemeleri sağlıyoruz. Genç Teknoloji iletiye yönelik çalışma stratejileri doğrultusunda emin adımlar ile yürümeyi tercih ediyor ve doğru zamanda doğru yatırım potansiyeli ile beraber insanları cezp ediyor!